Бета-версія. Сайт працює в тестовому режимі.
Патріотизм — це не слова,
патріотизм — це вчинки
Об’єднуємо зусилля для допомоги нашим військовим. Благодійна зустріч з Дмитром Гапчинським

Проект Modern Ukrainian відправив чергову посилку на передову в зону АТО добровольчому батальйону в Донецьку область. До наших захисників вирушили теплі речі, термобілизна, грілки для рук і все інше, що може зігріти бійця у холодну пору року.

Цього разу до збору вантажу долучилася ще одна молодіжна ініціатива. Портал для молодих та творчих fARTovo організував благодійну мистецьку зустріч з художником Дмитром Гапчинським, основною метою проведення якої став збір коштів для допомоги українській армії.

На зустрічі Дмитро Гапчинський, перш за все, розповів про себе, свій творчий шлях, успіхи та поразки на дорозі до визнання. Кожен охочий міг поставити будь-яке питання і отримати розгорнуту відповідь. Окрім самої зустрічі з художником, гості мали можливість придбати на благодійній ярмарці сувенірну продукцію подружжя Гапчинських. А також невеличкі патріотичні подаруночки, підготовлені організаторами заходу, на зразок ляльок-мотанок, текстильних сердечок та м’яких іграшок ручної роботи. Усі зібрані кошти були передані на допомогу українській армії. Ось так до нашого вантажу додалася партія теплих зимових шкарпеток українського виробництва, а також текстильні сердечка і листи з дитячими малюнками, побажаннями та словами вдячності для підняття бойового духу героїв.

Приємно, що небайдужих стає все більше. Разом до перемоги!