Бета-версія. Сайт працює в тестовому режимі.
Патріотизм — це не слова,
патріотизм — це вчинки

Про нас

«Сучасні українці» - це патріотична ініціатива Яна Островського, яка покликана популяризувати Україну, стверджувати національні цінності, прищеплювати любов до Батьківщини та розвивати українську культуру через практичні дії. Менше розмов - більше діла.

Ми збираємо і об’єднуємо небайдужих людей, які замість патетичних вигуків, биття себе в груди та балачок готові активно допомагати і вже зараз робити свій вклад у розбудову нової України.

Ми організовуємо  проекти, які покликані вирішувати нагальні суспільні задачі. Для реалізації цих проектів потрібні люди об'єднані спільними ідеями. Приєднатися до проекту може кожен. Долучаючись і  поширючи інформацію про ініціативу, ви автоматично робите свій вклад у спільну справу. Адже чим більше сучасних українців і українок об'єднають свої зусилля по реалізаціїї конкретних проектів, тим швидше їх можна буде реалізувати.

Ми підтримуємо вітчизняних виробників. Тому в нашому онлайн-магазині ви маєте змогу придбати українську продукцію — недорогу і завжди якісну!

Також ми збираємо і поширюємо інформацію про досягнення наших співвітчизників в науці, спорті, культурі, політиці. Нам є чим пишатися і на кого рівнятися!

Ми активні мандрівники. І маємо глибоке переконання, що Україна чудова для подорожей! Тому збираємо інформацію про цікаві місця і радимо готові маршрути. Ми хочемо популяризувати мандрівки нашою країною. Приєднуйтеся, розповідайте про цікавинки свого міста, пропонуйте маршрути відомими вам місцями. Ваш внесок буде неоціненним!

Ми ведемо афішу цікавих, на наш погляд, заходів. Пропонуйте заходи, які ви вважаєте цікавими або важливими.

Давайте об'єднувати наші зусилля! Ми віримо, що разом у нас все вийде. Долучайтесь до проекту, адже сучасна Україна – це кожен з нас! 

 

Наші проекти

Патріотизм – це не тільки слова, повага до символіки чи знання традицій. Патріотизм - це дії, вчинки і реалізовані задуми. Ми ініціюємо низку патріотичних проектів, які будуть спрямовані на культурний розвиток нації та піднесення соціальної відповідальності.

Нам не байдуже майбутнє України, тому ми щиро віримо у те, що такі ініціативи можуть піднести патріотичний дух і допомогти конкретним людям у вирішенні конкретних проблем.

Усі проекти та ідеї виникають відповідно до потреб та ситуації в країні. Під час подій на Майдані ми зробили та передали на харчоблоки партію консервованих пайків з патріотичними закликами на етикетці. Таким чином намагалися не тільки забезпечити патріотів продуктами, а й підтримати незламність духу. Зараз в умовах війни надзвичайно важливо дбати про наших військових. Тому усі сили й ініціативи будемо спрямовувати на допомогу бійцям збройних сил та їхнім родинам.

Звичайно, наші ініціативи спочатку не будуть глобальними. Проте кожен може долучитись і підтримати проект відповідно до своїх можливостей. Пропонуйте, будьте активними та дійте разом з нами!